UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ NA UNIVERZITNÍ KOLEJI

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na univerzitní koleji v “buňkových” pokojích s příslušenstvím nebo “chodbových” pokojích bez příslušenství (WC a sprcha na chodbě).

Požadavek na ubytování  uveďte přímo v přihlášce ke studiu na MLJŠ.  Účastník zaplatí při registraci k ubytování vratnou kauci ve výši 500 Kč za pokoj na univerzitní koleji – více informací viz registrace k ubytování. Ubytování není v ceně kurzovného! Na koleji jsou v každém poschodí k dispozici 2 kuchyňky vybavené mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Nádobí není k dispozici. V recepci lze za poplatek zapůjčit žehličku, nebo se domluvit na použití automatické pračky.

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Na základě Vašeho požadavku na ubytování, který je součástí elektronické přihlášky, Vám bude rezervován pokoj na koleji Máchova 20. Rezervace je platná nejpozději do pátku 7. 7. 2017.

 

CENÍK ubytování pro rok 2017

 Typ pokoje Cena
 Jednolůžkový pokoj buňkový s příslušenstvím  460  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj buňkový s příslušenstvím
 290  Kč/noc/os.
 Jednolůžkový pokoj chodbový bez příslušenství  310  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj chodbový bez příslušenství  230  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj chodbový bez příslušenství – student ZČU  170  Kč/noc/os.

(uvedené ceny obsahují 15 % DPH)

 

REGISTRACE K UBYTOVÁNÍ

Registrace mimoplzeňských účastníků, kteří požadují ubytování na VŠ koleji, proběhne v neděli dne 9. července 2017 od 17.00 do 21.00 hod. v kanceláři vedoucí VŠ koleje Máchova 20, Plzeň.

Při registraci účastníků 28. MLJŠ bude vybírána vratná kauce ve výši 500 Kč. Účastník obdrží klíč od pokoje po složení kauce, která mu bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

 

PLATBA UBYTOVÁNÍ   

Ubytování si čeští účastníci hradí sami při registraci na koleji Máchova 20. Poplatek za ubytování na celé tři týdny spolu s kaucí hradí účastník v den nástupu na kolej!

Nedojde-li k úhradě ubytování a kauce v okamžiku registrace, účastník neobdrží klíče od pokoje a průkaz nezbytný pro jeho identifikaci na koleji! Úhrada ubytování je možná dvěma způsoby: v hotovosti nebo platební kartou.

UKONČENÍ UBYTOVÁNÍ

Ukončení ubytování se předpokládá v pátek 28. 7. 2017 do 12:00 hod. 

 

POŠTOVNÍ ADRESA KOLEJE MÁCHOVA

ZČU v Plzni, Správa kolejí a menz

VŠ kolej

Máchova 20

320 00  Plzeň

(telefon: 377 634 876, 377 634 842).