UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ NA UNIVERZITNÍ KOLEJI

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na univerzitní koleji v 1lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve 2lůžkových buňkových pokojích (2x 2lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Ve všech pokojích jsou ledničky. Požadavek na ubytování uveďte přímo v přihlášce ke studiu na MLJŠ, dodatečně to nemusí již být z kapacitních důvodů možné.  Účastník zaplatí při registraci k ubytování vratnou kauci ve výši 1500 Kč za pokoj na univerzitní koleji – více informací viz registrace k ubytování. Ubytování není v ceně kurzovného! Na koleji jsou k dispozici kuchyňky vybavené mikrovlnnou troubou, varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí.

 

      

 

CENÍK ubytování pro přihlášené účastníky MLJŠ pro rok 2024

 Typ pokoje Cena
 Jednolůžkový pokoj   460  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj   320  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj  – student ZČU  270  Kč/noc/os.

(uvedené ceny obsahují 15 % DPH)

+ ubytovaní budou hradit poplatek z pobytu (městu) dle novely zákona 565/1990 Sb. ve výši 25,- Kč, 0% DPH za lůžko/noc

 

 

REGISTRACE K UBYTOVÁNÍ

Registrace mimoplzeňských účastníků, kteří požadují ubytování na VŠ koleji, proběhne v neděli dne 7. července 2024 od 17.00 do 21.00 hod. v kanceláři vedoucí VŠ koleje Máchova 20, Plzeň.

Při registraci k ubytování bude vybírána vratná kauce ve výši 1500 Kč. Účastník obdrží klíč od pokoje po složení kauce, která mu bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

 

PLATBA UBYTOVÁNÍ   

Ubytování si čeští účastníci hradí sami při registraci na koleji Máchova 20. Poplatek za ubytování na celé tři týdny spolu s kaucí hradí účastník v den nástupu na kolej!

Nedojde-li k úhradě ubytování a kauce v okamžiku registrace, účastník neobdrží klíče od pokoje a průkaz nezbytný pro jeho identifikaci na koleji! Úhrada ubytování je možná dvěma způsoby: v hotovosti nebo platební kartou.

UKONČENÍ UBYTOVÁNÍ

Ukončení ubytování se předpokládá v pátek 26. 7. 2024 do 12:00 hod. 

 

UBYTOVACÍ ŘÁD 

1. Pro vstup na kolej je nutné se u recepční prokázat „Ubytovacím průkazem“ (= jmenovka s číslem pokoje), který všichni obdrží po příjezdu spolu s klíčem od pokoje.

2. Na základě zaplacené kauce ve výši 1500 Kč všichni ubytovaní obdrží klíč, který si u sebe ponechají po celou dobu ubytování. Klíč se nevrací na recepci při každém odchodu z koleje.

3. Účastník dostane potvrzení o zaplacení kauce, které si nechá u sebe po celou dobu ubytování. Při odjezdu bude účastníkovi vrácena kauce pouze oproti potvrzení o zaplacení kauce a za podmínek, že nezpůsobí jiné škody.

4. Za klíč nese každý ubytovaný odpovědnost sám. Za ztrátu klíče si ubytovatel nechá kauci ve výši 1500,- Kč. Pokud účastník způsobí jiné škody, hradí tyto škody v plné výši a nebude mu vrácena kauce ve výši 1500,- Kč.

5. Budova univerzitní koleje se od 24.00 hod. do 5.00 hod. zamyká. Hlavní dveře v této době otevře pouze recepční po zazvonění na zvonek vedle venkovních dveří.

6. Noční klid je od 22.00 hod. do 6.00

7. Úklid jednotlivých pokojů bude probíhat průběžně 1krát za týden. Prosíme ubytované, aby nenechávali na podlaze věci. Pokud bude cokoli na podlaze, nebude možno pokoj uklidit.

8. Společné prostory – chodby a společné koupelny budou vytírány každý den.

9. Účastníci mohou za poplatek využít pračku, sušičku, žehličku a požádat o mimořádnou výměnu ložního prádla. Host musí mít vlastní prací prášek.

Poplatky za služby uvedené v tomto bodě:

Využití pračky, sušičky                                    40,- Kč za 1 hod/ 50,- Kč za 2 hod

Zapůjčení žehličky                                          10,- Kč/ den

Mimořádná výměna ložního prádla                   50,- Kč

10. Na každém patře jsou 2 kuchyňky. Kuchyňka je vybavena elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí, základním nádobím. Není dovoleno přenášet vybavení kuchyní na pokoj.

11. Elektrický proud v České republice je 230V – u přístrojů, které nebyly vyrobeny s přepínačem proudu (ze 110 na 220 V) je nutno používat adaptér. Je zakázáno používat el. zařízení bez adaptéru! Dojde-li k poškození el. vedení z důvodu použití nepovoleného spotřebiče, je účastník povinen uhradit škody z vlastních zdrojů.

12. Veškeré potřebné opravy a závady nahlaste okamžitě v recepci koleje nebo některému ze členů Recepčního týmu MLJŠ, aby mohly být co nejdříve odstraněny.

Prosíme účastníky, aby zamykali dveře vždy, když opustí pokoj!

MLJŠ ani SKM neodpovídá za ztracené nebo ukradené věci!

Upozornění: Při hrubém porušení kolejního řádu dojde k vyloučení účastníka z koleje bez jakéhokoli nároku na náhradu.

 

POŠTOVNÍ ADRESA KOLEJE:

ZČU v Plzni, Správa kolejí a menz

VŠ kolej

Máchova 20

301 00  Plzeň

GPS: 49°43’29.716″N, 13°22’12.296″E