UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ NA UNIVERZITNÍ KOLEJI

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na univerzitní koleji v chodbových pokojích bez příslušenství (WC a sprcha na chodbě). Požadavek na ubytování uveďte přímo v přihlášce ke studiu na MLJŠ, dodatečně to nemusí již být z kapacitních důvodů možné.  Účastník zaplatí při registraci k ubytování vratnou kauci ve výši 1500 Kč za pokoj na univerzitní koleji – více informací viz registrace k ubytování. Ubytování není v ceně kurzovného! Na koleji jsou v každém poschodí k dispozici 2 kuchyňky vybavené mikrovlnnou troubou, varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Základní nádobí bude k dispozici na pokoji. V recepci lze za poplatek zapůjčit žehličku, nebo se domluvit na použití automatické pračky a sušičky.

 

      

 

CENÍK ubytování pro přihlášené účastníky MLJŠ pro rok 2022

 Typ pokoje Cena
 Jednolůžkový pokoj bez příslušenství  310  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj bez příslušenství  230  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj bez příslušenství – student ZČU  200  Kč/noc/os.

(uvedené ceny obsahují 15 % DPH)

+ ubytovaní budou hradit poplatek z pobytu (městu) dle novely zákona 565/1990 Sb. ve výši 21,- Kč, 0% DPH za lůžko/noc

 

 

REGISTRACE K UBYTOVÁNÍ

Registrace mimoplzeňských účastníků, kteří požadují ubytování na VŠ koleji, proběhne v neděli dne 10. července 2022 od 17.00 do 21.00 hod. v kanceláři vedoucí VŠ koleje Klatovská 200, Plzeň.

Při registraci k ubytování bude vybírána vratná kauce ve výši 1500 Kč. Účastník obdrží klíč od pokoje po složení kauce, která mu bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

 

PLATBA UBYTOVÁNÍ   

Ubytování si čeští účastníci hradí sami při registraci na koleji Klatovská 200. Poplatek za ubytování na celé tři týdny spolu s kaucí hradí účastník v den nástupu na kolej!

Nedojde-li k úhradě ubytování a kauce v okamžiku registrace, účastník neobdrží klíče od pokoje a průkaz nezbytný pro jeho identifikaci na koleji! Úhrada ubytování je možná dvěma způsoby: v hotovosti nebo platební kartou.

UKONČENÍ UBYTOVÁNÍ

Ukončení ubytování se předpokládá v pátek 29. 7. 2022 do 12:00 hod. 

 

UBYTOVACÍ ŘÁD

1. Vchod do koleje Klatovská 200 je během dne uzamčen. Pro vstup je nutné se u recepční prokázat „Ubytovacím průkazem“ (= jmenovka s číslem pokoje), který všichni obdrží po příjezdu spolu s klíčem od pokoje.

2. Na základě zaplacené kauce ve výši 1500 Kč všichni ubytovaní obdrží klíč, který si u sebe ponechají po celou dobu ubytování. Klíč se nevrací na recepci při každém odchodu z koleje.

3. Účastník dostane potvrzení o zaplacení kauce, které si nechá u sebe po celou dobu ubytování. Při odjezdu bude účastníkovi vrácena kauce pouze oproti potvrzení o zaplacení kauce a za podmínek, že nezpůsobí jiné škody.

4. Za klíč nese každý ubytovaný odpovědnost sám. Za ztrátu klíče si ubytovatel nechá kauci ve výši 1500,- Kč. Pokud účastník způsobí jiné škody, hradí tyto škody v plné výši a nebude mu vrácena kauce ve výši 1500,- Kč.

5. Budova univerzitní koleje Klatovská 200 se od 24.00 hod. do 5.00 hod. zamyká. Hlavní dveře v této době otevře pouze recepční po zazvonění na zvonek vedle venkovních dveří.

6. Noční klid je od 22.00 hod. do 6.00

7. Prádlo a ručníky budou vyměněny v pondělí 18. 7. a 25. 7. Výměna prádla bude probíhat 7:00 – 9:00 hod. ve skladu prádla, 9:00 – 17:00 hod. v recepci koleje.

8. Úklid jednotlivých pokojů bude probíhat průběžně 1krát za týden. Prosíme ubytované, aby nenechávali na podlaze věci. Pokud bude cokoli na podlaze, nebude možno pokoj uklidit.

9. Společné prostory – chodby a společné koupelny budou vytírány každý den.

10. Účastníci mohou za poplatek využít pračku, sušičku, žehličku a požádat o mimořádnou výměnu ručníků a ložního prádla. Host musí mít vlastní prací prášek. Prádelna a sušárna jsou v suterénu budovy. Informace v recepci koleje. Poplatky za služby uvedené v tomto bodě:

 

Využití pračky, sušičky                                    20,- Kč za 1 hod.

Zapůjčení žehličky                                          5,- Kč za 1 hod.

Mimořádná výměna ručníků                             5,- Kč

Mimořádná výměna ložního prádla                   20,- Kč

11. Na každém patře jsou 2 kuchyňky. Kuchyňka je vybavena elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí, základním nádobím. Není dovoleno přenášet vybavení kuchyní na

12. Elektrický proud v České republice je 230V – u přístrojů, které nebyly vyrobeny s přepínačem proudu (ze 110 na 220 V) je nutno používat adaptér. Je zakázáno používat el. zařízení bez adaptéru! Dojde-li k poškození el. vedení z důvodu použití nepovoleného spotřebiče, je účastník povinen uhradit škody z vlastních zdrojů.

13. Veškeré potřebné opravy a závady nahlaste okamžitě v recepci koleje nebo některému ze členů Recepčního týmu MLJŠ, aby mohly být co nejdříve odstraněny.

Prosíme účastníky, aby zamykali dveře vždy, když opustí pokoj!

MLJŠ ani SKM neodpovídá za ztracené nebo ukradené věci!

Upozornění: Při hrubém porušení kolejního řádu dojde k vyloučení účastníka z koleje bez jakéhokoli nároku na náhradu.

 

POŠTOVNÍ ADRESA KOLEJE:

ZČU v Plzni, Správa kolejí a menz

VŠ kolej

Klatovská 200

301 00  Plzeň

GPS: 49°43’30.032″N, 13°21’49.543″E