UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ NA UNIVERZITNÍ KOLEJI

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na univerzitní koleji v chodbových pokojích bez příslušenství (WC a sprcha na chodbě).

Požadavek na ubytování  uveďte přímo v přihlášce ke studiu na MLJŠ.  Účastník zaplatí při registraci k ubytování vratnou kauci ve výši 500 Kč za pokoj na univerzitní koleji – více informací viz registrace k ubytování. Ubytování není v ceně kurzovného! Na koleji jsou v každém poschodí k dispozici 2 kuchyňky vybavené mikrovlnnou troubou, varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Základní nádobí bude k dispozici na pokoji. V recepci lze za poplatek zapůjčit žehličku, nebo se domluvit na použití automatické pračky a sušičky.

 

      

 

CENÍK ubytování pro přihlášené účastníky MLJŠ pro rok 2019

 Typ pokoje Cena
 Jednolůžkový pokoj chodbový bez příslušenství  300  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj chodbový bez příslušenství  210  Kč/noc/os.
 Dvoulůžkový pokoj chodbový bez příslušenství – student ZČU  170  Kč/noc/os.

(uvedené ceny obsahují 15 % DPH)

 

REGISTRACE K UBYTOVÁNÍ

Registrace mimoplzeňských účastníků, kteří požadují ubytování na VŠ koleji, proběhne v neděli dne 7. července 2019 od 17.00 do 21.00 hod. v kanceláři vedoucí VŠ koleje Klatovská 200, Plzeň.

Při registraci účastníků 30. MLJŠ bude vybírána vratná kauce ve výši 500 Kč. Účastník obdrží klíč od pokoje po složení kauce, která mu bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

 

PLATBA UBYTOVÁNÍ   

Ubytování si čeští účastníci hradí sami při registraci na koleji Klatovská 200. Poplatek za ubytování na celé tři týdny spolu s kaucí hradí účastník v den nástupu na kolej!

Nedojde-li k úhradě ubytování a kauce v okamžiku registrace, účastník neobdrží klíče od pokoje a průkaz nezbytný pro jeho identifikaci na koleji! Úhrada ubytování je možná dvěma způsoby: v hotovosti nebo platební kartou.

UKONČENÍ UBYTOVÁNÍ

Ukončení ubytování se předpokládá v pátek 26. 7. 2019 do 12:00 hod. 

 

POŠTOVNÍ ADRESA KOLEJE:

ZČU v Plzni, Správa kolejí a menz

VŠ kolej

Klatovská 200

301 00  Plzeň

GPS: 49°43’30.032″N, 13°21’49.543″E