STRAVOVÁNÍ

STRAVOVÁNÍ V UNIVERZITNÍ MENZE – Jídelní lístek zde

Univerzitní menza, která se nachází přímo v areálu univerzity na Borských polích nabízí možnost stravování pro veřejnost. V nabídce jsou obědy v pracovní dny.

Stravování v univerzitní menze není zahrnuto v ceně kurzovného!

Obědy

Výdejní doba obědů je od 10:30 do 14:00 hod. a strávníci si mohou vybrat z několika druhů hlavních jídel, polévky a zeleninových salátů. Dále jsou nabízeny obložené sýrové/šunkové talíře, minutky, pizzy, zákusky, teplé i studené nápoje, bagety a doplňkový sortiment.

Strávníci si mohou vybrat z několika druhů hlavních jídel. Ve vstupní hale menzy je umístěna prosklená vitrína s ukázkovými porcemi nabízených jídel a polévek, které jsou očíslovány.

Zapamatujte si vždy prosím číslo vámi vybraného oběda. U vstupu do prostoru výdeje si vezměte tác, příbor a ubrousek. Čísla obědů jsou umístěna nad výdejní linkou na světelném panelu. Vybrané jídlo vám vydají kuchaři.

Polévka není součástí oběda (cena cca 20 – 30 Kč). Předpokládaná cena hlavního jídla je 110 – 150 Kč. Studenti a zaměstnanci ZČU mohou obědy hradit   JIS kartou, ostatní strávníci mohou platit přímo na místě pokladny v hotovosti nebo stravenkami (pouze Sodexhopass a ChéqueDéjeuner). Jídlo je možné zaplatit také platební kartou. Pokladní vám na požádání vystaví daňový doklad.

V prosklené vitríně u pokladen v prostoru výdeje jsou dále nabízeny zeleninové saláty, obložené sýrové/šunkové talíře, (saláty označené číslem 10, 11 apod., jsou uvedeny jako obědy, tzn., mají vyšší cenu), zákusky, teplé i studené nápoje včetně piva lahvového i točeného, cukrovinky, mražené výrobky a bagety. Použité nádobí i s tácem odkládejte na pás vlevo za rohem jídelny. Zde jsou také umístěny kontejnery s horkou vodou na přípravu čaje, který si můžete zakoupit na pokladně.

Večeře

Menza neposkytuje večeře. Doporučujeme využít nabídky několika restaurací v blízkosti kolejí, které nabízejí stravování v rozumných cenových relacích.

Další možností stravování mimo univerzitní areál poskytuje Nákupní centrum Borská pole (hypermarket Tesco, čínské bistro, McDonald, Bageterie Boulevard, pizzerie, kavárna apod.) na adrese U Letiště 2, Plzeň-Bory.