DĚTSKÝ KURZ ANGLIČTINY EN10

Milí účastníci letní jazykové školy, vážení rodiče,

jsme rádi, že jste si zvolili jako součást prázdninového programu zdokonalení se v angličtině prostřednictvím našich jazykových kurzů. Budeme se snažit o předání nejen nových jazykových znalostí a dovedností, ale i o zprostředkování příjemných zážitků.

Zde jsou důležité informace k dětskému kurzu:


TERMÍN KONÁNÍ

Dětský kurz angličtiny bude probíhat od  18. do 29. července 2016 ve dnech pondělí až pátek od 9:00 do 15:30 hodin.

Ranní družina – je možné přivést dítě už od 7:30 do třídy, kde probíhá výuka – dozor a program je zajištěný.

ZAHÁJENÍ

Oficiální zahájení kurzu se uskuteční 18. července 2016 v 8:30 v budově Fakulty strojní Západočeské univerzity, Univerzitní 22, Plzeň – Bory v učebně UP 104 (přízemí, od vrátnice vlevo). Rodiče během zahájení předají podepsané potvrzení o samostatném odchodu dítěte po skončení společného programu, které bude zaslané na e-mail během června. Dozor bude zajištěný denně do 15:30 hod.

UKONČENÍ, ZÁVĚREČNÉ ROZLOUČENÍ

V pátek  29. 6. proběhne od 14 hodin ve třídách  předání certifikátů a závěrečné rozloučení, na které jsou zváni i rodiče.

ROZŘAZOVACÍ TEST

Účastníci dětských kurzů nemusí vyplňovat rozřazovací test. Při rozřazení do skupin se vychází z informace, kolik let se dítě učí angličtinu, což je uvedeno v přihlášce.

VÝUKA, PROGRAM KURZU

Výuka bude probíhat netradičními formami a bude zaměřena hlavně na rozvoj jazykových dovedností prostřednictvím integrované tématické výuky. Předběžný program kurzu bude zveřejněný během května.

ČASOVÁ JÍZDENKA MHD

Ti, kteří objednali na dobu trvání dětského kurzu pro své dítě kupón na MHD, zaplatí zároveň s platbou účastnického poplatku 167 Kč (platnost kuponu je 18. – 29. 7. 2016) a kupon si převezmou při zahájení dětského kurzu. Objednávka kuponu MHD je závazná a lze ji provést pouze současně s odesláním elektronické přihlášky, platba je nevratná. Pokud Vaše dítě nemá na své plzeňské kartě na červenec předplatné nebo hotovost a nebude mít ani tento kupon, musí mít u sebe alespoň dvě jízdenky na MHD, protože odpolední program bude v některých dnech mimo areál ZČU.


STRAVOVÁNÍ

Obědy budou vydávány dětem v univerzitní menze, kam po skončení vyučování odejdou se svými učiteli. Cena poloviční porce hlavního jídla se bude pohybovat mezi 40 a 50 Kč, děti ho zaplatí u pokladny v hotovosti. Mohou si koupit i polévku (5 Kč), pití (3 – 20 Kč), salát (10 Kč), zákusek (10 Kč). Ve třídách budou mít po dobu vyučování k dispozici pitnou vodu.  

CENY a PLATBY

Cena kurzu, způsoby platby a storno podmínky jsou uvedené na www.isls.cz v části “Ceny a platby” – (http://www.isls.cz/cs/cenik/ceny-kurzu ) a Platební podmínky (http://www.isls.cz/cs/cenik/platebni-podminky)

Vaše případné dotazy zodpovím na telefonním čísle +420 377 635 712 nebo na adrese binova@rek.zcu.cz. Další informace budou k dispozici v červnu, kdy bude rozeslaný informační e-mail, a pak během našeho setkání 18. 7. 2016.

Těšíme se na společně strávené prázdninové týdny!

Za kolektiv MLJŠ

Pavlína Bínová, kontaktní osoba pro dětské kurzy
DENNÍ ROZVRH

Ranní družina – je možné přivést dítě už od 7:30 do třídy, kde probíhá výuka – dozor a program je zajištěný.

09:00 – 13:05 tématicky zaměřená výuka pod vedením českého učitele a zahraničního asistenta  (přestávky dle potřeb dětí)
13:05 – 14:00 oběd
14:00 – 15:30 zábavně vzdělávací program – integruje výtvarné, hudební, sportovní a poznávací aktivity s prvky angličtiny

PROGRAM 2016

 1. týden Dopolední program Odpolední aktivity
Pondělí Seznámení Seznamovací hry
Úterý Téma – Bydlení Sportovní hry
Středa Bydlení v různých částech světa Hudebně vzdělávací pořad
Čtvrtek Projekt – My Magic House Film
Pátek Techmania Plzeň Techmania Plzeň
 2. týden  
Pondělí  Téma – Jídlo a oblečení        Sportovní hry, stopovačka
Úterý Stravování v ČR, GB, USA, ….. Stolní hry v angličtině
Středa Téma – Nakupování Film
Čtvrtek Představení pro ostatní studenty MLJŠ Výtvarné odpolednePředstavení pro rodiče – 15:30
Pátek Hry, závěrečné shrnutí a vyhodnocení kurzu Závěrečné rozloučeníHry 

 

Odpolední program může být změněný v závislosti na počasí nebo jiných okolnostech.