Angličtina online – středně pokročilí až vyšší středně pokročilí (B1-B2) dvoutýdenní kurz (EN05)

Zkratka kurzu: EN 05

Obsah kurzu: Tento jazykový kurz anglického jazyka je uzpůsobený potřebám lidí, kteří nemají možnost účastnit se prezenčního kurzu nebo preferují výuku online. Kurz je určen pro středně pokročilé studenty, kteří chtějí zlepšit své znalosti a komunikační schopnosti v angličtině. Kurz obsahuje interaktivní lekce, cvičení a aktivity, které pomohou studentům rozvíjet gramatiku, slovní zásobu a konverzační schopnosti. Studenti budou také využívat on-line nástroje a zdroje, jako jsou videa, audio nahrávky a online výukové aplikace Výuka bude probíhat ve dvou týdnech denně od pondělí do pátku, od 17:00 do 18:30hod, tj 20 výukových hodin.

Cíl kurzu: Cílem kurzu je poskytnout studentům sebevědomí a schopnost vést samostatné konverzace v angličtině na úrovni B1-B2. Studenti budou moct rozvíjet svoje jazykové dovednosti v prostředí, které si sami zvolí a s vyučujícím se spojí online formou.

Minimální vstupní úroveň: B1

Lektor: kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci