ZAHÁJENÍ

ZAHÁJENÍ CELODENNÍCH JAZYKOVÝCH KURZŮ

Oficiální zahájení celodenních kurzů se uskuteční 8. července 2019, v 8:00  v kampusu ZČU, na Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni, posluchárna EP 130. Oficiální zahájení se koná pro účastníky všech celodenních jazykových kurzů (angličtina, čeština pro cizince, francouzština, němčina, ruština, španělština, italština, čínština) a bude probíhat do 9:30 h. V tento den bude celá výuka posunuta o hodinu později vzhledem k času ukončení slavnostního zahájení.

Každý účastník kurzu obdržel na email učebnu, ve které se kurz, který bude navštěvovat, konat. Seznamy studentů rozřazených do tříd dle osobního ID čísla zaslaného v registračním emailu, budou vyvěšeny na nástěnkách ve vestibulu budov Univerzitní 26, Univerzitní 22 a v prostoru recepce ve vestibulu univerzitní knihovny, budova Univerzitní 20. Na nástěnkách bude rovněž vyvěšen denní rozvrh, odpolední doprovodný program a další užitečné informace.

 

ZAHÁJENÍ DĚTSKÝCH KURZŮ

Oficiální zahájení dětských kurzu se uskuteční 15. července 2019 v 8:30 v kampusu ZČU, na Borech, v učebně EP 206. Rodiče během zahájení předají podepsané potvrzení o samostatném odchodu dítěte po skončení společného programu a čestné prohlášení o bezinfekčnosti, tyto formuláře budou zaslané na e-mail během června. Dozor bude zajištěný denně do 15:30 hod.