ZAHÁJENÍ

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ CELODENNÍCH JAZYKOVÝCH KURZŮ V LETOŠNÍM ROCE VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI NEPROBĚHNE!

Účastníci kurzů budou s předstihem informováni emailem, ve které učebně bude probíhat jejich výuka.

Oficiální zahájení celodenních kurzů se uskuteční 12. července 2021, v 8:00 v posluchárně EP 130 v kampusu ZČU, na Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni. Oficiální zahájení se koná pro účastníky všech celodenních jazykových kurzů (angličtina, čeština pro cizince, francouzština, němčina, ruština, španělština, italština, čínština) a bude probíhat do 8:30 h.

Každý účastník kurzu obdržel na email učebnu, ve které se kurz, který bude navštěvovat, konat. Seznamy studentů rozřazených do tříd dle osobního ID čísla zaslaného v registračním emailu, budou vyvěšeny na nástěnkách ve vestibulu budov Univerzitní 26 a Univerzitní 22 v prostoru recepce. Na nástěnkách bude rovněž vyvěšen denní rozvrh, odpolední doprovodný program a další užitečné informace.

ZAHÁJENÍ DĚTSKÝCH KURZŮ 6-11 let

Oficiální zahájení dětských kurzu se uskuteční 19. července 2021 v 8:30 v kampusu ZČU, na Borech, v učebně (bude upřesněno). Rodiče během zahájení předají podepsané potvrzení o samostatném odchodu dítěte po skončení společného programu a čestné prohlášení o bezinfekčnosti, tyto formuláře budou zaslané na e-mail během června. Dozor bude zajištěný denně do 15:30 hod.