ZAHÁJENÍ

ZAHÁJENÍ CELODENNÍCH JAZYKOVÝCH KURZŮ

Oficiální zahájení celodenních kurzů se uskuteční 13. července 2020, v 8:00 v posluchárně EP 130 v kampusu ZČU, na Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni. Oficiální zahájení se koná pro účastníky všech celodenních jazykových kurzů (angličtina, čeština pro cizince, francouzština, němčina, ruština, španělština, italština, čínština) a bude probíhat do 8:30 h.

Každý účastník kurzu obdržel na email učebnu, ve které se kurz, který bude navštěvovat, konat. Seznamy studentů rozřazených do tříd dle osobního ID čísla zaslaného v registračním emailu, budou vyvěšeny na nástěnkách ve vestibulu budov Univerzitní 26, Univerzitní 22 a v prostoru recepce ve vestibulu univerzitní knihovny, budova Univerzitní 20. Na nástěnkách bude rovněž vyvěšen denní rozvrh, odpolední doprovodný program a další užitečné informace.

ZAHÁJENÍ DĚTSKÝCH KURZŮ

Oficiální zahájení dětských kurzu se uskuteční 20. července 2020 v 8:30 v kampusu ZČU, na Borech, v učebně (bude upřesněno). Rodiče během zahájení předají podepsané potvrzení o samostatném odchodu dítěte po skončení společného programu a čestné prohlášení o bezinfekčnosti, tyto formuláře budou zaslané na e-mail během června. Dozor bude zajištěný denně do 15:30 hod.