Název kurzu: Němčina pro děti 7 – 15 let na zámku v Nečtinech

DE 09: Němčina pro žáky 12 – 15 let na zámku v Nečtinech

Týdenní kurz v termínu 25.7. – 29.7.2022

Jak probíhá výuka?

Tematicky zaměřená výuka pod vedením českého učitele a případně i zahraničního lektora s bohatým zábavně vzdělávacím programem – integruje výtvarné, hudební, sportovní a poznávací aktivity s prvky němčiny.

Co všechno je v ceně kurzu?

Uvedená cena je kompletní. Zahrnuje výuku, učební materiály, ubytování, stravování,

pitný režim a úrazové pojištění.

Kdy rodiče přivezou děti do Nečtin?

V neděli 24.7. od 17:00 do 19:30, večer proběhne od 20:00 seznámení s lektory.

Společným jídlem začínáme v pondělí snídaní, vzhledem k otevřenému příjezdu dětí v neděli až do 19:30, proto dejte prosím svým dětem pití a svačinu s sebou na nedělní večer. Je také možno se občerstvit po příjezdu v restauraci na zámku, kde je nabízen omezený výběr z minutkových jídel.

Kdy si rodiče přijedou pro své děti zpět?

V pátek 29.7. v odpoledních hodinách (cca 16:00 – 17:00) – čas bude ještě upřesněn při příjezdu dětí v neděli 24.7.

Co zabalit dětem s sebou?

Vybavený školní penál psacími potřebami, pastelkami, fixy

Poznámkový blok + adresu bydliště rodičů (budeme psát pohled/dopis)

Kapesné v rozumné výši, děti mají zajištěné stravování a pitný režim po celý den

Vstupné na zámek Manětín 60 Kč

Peníze na známku na pohled/dopis

Sportovní a pohodlné oblečení na celý pobyt – doporučujeme předem sledovat předpověď počasí + doporučujeme mladším dětem oblečení označit jménem, nespoléhejte na to, že si děti své věci poznají – většinou nepoznají J

Sportovní a pohodlnou obuv (botasky, sandály, pantofle)

Přezůvky

Batůžek na výlety s láhví na pití, která neteče

Pláštěnka

Holínky (nebo nepromokavé boty)

Hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, mýdlo/sprchový gel, ručník/osuška, hřeben, papírové kapesníčky)

Krém na opalování, vhodná pokrývka hlavy, sluneční brýle, pomáda na rty

Plavky

Oblíbenou knížku na čtení, karty, drobné společenské hry na polední klid a před večerkou

Nezapomeňte na případné léky označené jménem a s návodem k užívání – předáte při příjezdu zdravotníkovi.

!!! Prosíme o ponechání mobilních telefonů a jiných herních zařízení doma, za jejich ztrátu neručíme – užijeme si spoustu zábavy i bez elektroniky!!!

Dle vašeho uvážení napište dětem jeden pohled nebo dopis tak, aby došel do čtvrtka 28.7. Dětem předáme ve čtvrtek večer nebo v pátek dopoledne.

ZÁMEK NEČTINY

Hrad Nečtiny 1
331 63 Nečtiny

Jaký bude denní časový rozvrh?

7.45 rozcvička
8 snídaně
9 – 12 výuka

12.30 – 13.30 polední klid