KDE NÁS POTKÁTE?

Blížící se akce:

24. Veletrh pracovních příležitostí – 27.března 2019   podrobné informace o akci naleznete zde.

Erasmus Night – 9.dubna 2019

Do ulic Plzně vyjela tramvaj Mezinárodní letní jazykové školy

Už jste si všimli barevné tramvaje připomínající nadcházející kulatiny Mezinárodní letní jazykové školy?

Od 5. prosince se Plzeňané mohou na lince č. 4 vozit tramvají, kterou Ústav jazykové přípravy nechal vyzdobit pestrými barvami, aby  upozornil na jubilejní ročník oblíbené letní školy. Západočeská univerzita v Plzni bude v červenci 2019 pořádat Mezinárodní letní jazykovou školu již třicátým rokem a to jistě stojí za zviditelnění!

Více informací o nadcházejícím ročníku letní školy najdete na webových stránkách.A pokud hledáte pro někoho ze svých blízkých skvělý dárek, můžete darovat třeba poukaz na kurz. Určitě udělá radost.